Probel Yazılım Himss Turkey 2016 Fuarı’nda yerini aldı

2016-05-26
1
2
3

Himss Turkey 2016 EMRAM Eğitim ve Sağlık Bilişimi Fuarı’nda Probel Yazılım Silver sponsor olarak yerini almıştır.

Himss Türkiye 2016 fuarında, Türkiye ve Avrupa’dan sağlık bilişimi profesyonelleri, klinisyenleri, üst düzey yöneticileri bir araya geldi. Probel Yazılım Türkiye’de ilk Avrupa’da 4. olan Himss Stage 7 belgesini Tire Devlet Hastanesi'ne kazandırdı. Sağlık bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Şuaip BİRİNCİ, İzmir Güney Kamu Hastaneler Birliği Sekreteri Dr. Behsat Özkan, Prof. Dr. Alper CİHAN standımızı ziyarete gelerek başarımızı bizimle paylaştılar ve üstün başarımızdan dolayı firmamızı kutladılar.

Aynı zamanda Probel Yazılım, Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi, Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Urla Devlet Hastanesi’ne de Himss Stage 6 belgesini kazandırarak, en çok Himss Stage belgesini kazandıran firma ünvanını aldı.

Genel Müdürümüz, Sağlık Bilişimi Yönetim Derneği (Sabiyed) Yönetim Kurulu Başkanı Ziya BOLGÖNÜL, Kurtalan Devlet Hastanesi’ ne Himss Stage 6 belgesini bizzat kendisi taktim etmiştir.

Himss Turkiye 2016 Fuarı’nda Saha Operasyonları Müdürümüz Gökhan ORMANCI, Yazılım Müdürümüz Mesut EKİNCİ, Satış Müdürümüz Murat CANDANSAYAR Himss Stage 6 & Stage 7 süreçleri ve Klinik Karar Destek Sistemleri hakkında standımızı ziyaret eden misafirlerimize bilgilendirmede bulundular.

Stand alanımızda bizlerle birlikte başarımızı paylaşan misafirlerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, Probel Yazılım olarak Tire Devlet Hastanesi’ne  HİMSS Stage 7 belgesini kazandırmanın ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu taşımaktan dolayı gurur duyarız.