World of Health IT Barcelona, Ödül Töreni

2016-11-30
1
2
3
4

21.11.2016 ve 22.11.2016 tarihleri arasında Barcelona’da düzenlenen World of Health IT ödül töreninde Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Mahir ÜLGÜ, İzmir Güney Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Behzat ÖZKAN, Tire Devlet Hastanesi Başhekimi Fatih HAYALİ,  Başhekim Yardımcısı Elife Şahin ÖZKAN ve Dr. Gürkan ZİNCİRCİOĞLU, Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı İbrahim AKKOÇ, Probel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ziya BOLGÖNÜL, Saha Operasyonları Müdürü Gökhan ORMANCI ve Yönetim Danışmanı Ersin UÇAR bir araya geldi.

Stage 7 seviyesine ulaşan Türkiye'nin ilk, Avrupa'nın ise dördüncü hastanesi olan Tire Devlet Hastanesi’ne “HIMSS Stage 7” ödülünü Stephen Lieber takdim etti. Bir ilke ve başarıya imza atan Tire Devlet Hastanesi beğeni ve tebrik topladı.

Etkinliğin ikinci gününde Stage 6 belgesi almaya hak kazanan; Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi’ne “HIMSS Stage 6” ödülü Stephen Lieber tarafından, Başhekim Yardımcısı İbrahim AKKOÇ’ a takdim edildi.

Probel A.Ş olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu taşımaktan dolayı gurur duyuyoruz. Hizmet verdiğimiz Tire Devlet Hastanesi, Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi’ne ve ödül törenine katılamayan İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi, Urla Devlet Hastanesi’ ne tebriklerimizi sunar, emeği geçen mesai arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.