Şirket Profili

Şirket Profili

Probel Bilgisayar, 1998 yılında IT sektöründe orta ve büyük ölçekli kurum ve kuruluşlara yönelik başlatmış olduğu çalışmalarına, günümüzde 220 kişilik uzman ve nitelikli kadrosu ile devam etmektedir. Firma hayata geçirdiği kurumsal projeler ile sektörde lider ve söz sahibi bir konuma gelmiştir. 
Genellikle kurumsal pazara odaklanan firma, müşterilerinin taleplerine yönelik olarak; yazılım geliştirme, danışmanlık, özel proje geliştirilmesi, sistem ve veri tabanı desteği sağlanması konularında hizmet vermektedir.
Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri konusunda büyük projelere imza atarak, Türkiye’nin önde gelen Eğitim-Araştırma, Devlet ve Üniversite Hastaneleri ile çalışmaktadır. Sağlık sektöründeki her türlü değişimi yakından takip ederek, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümleri üretmektedir.
Gerçekleştirdiği tüm çalışmalarda müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş, tüm çalıştığı kurumların güvenilirliğini kazanmıştır. Hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, isteklere hızlı çözümler üretilmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen bir marka haline gelmiştir.
 

Vizyonumuz

Bilgi teknolojilerini her yönü ile müşterilerine sunan, müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu, çözümleriyle hayatı kolaylaştıran, saygın, güvenilir ve lider bir bilişim firması olmak.

Misyonumuz

Sektörün ve kurumların gelişmesi için teknolojik ve içerik yönünden güçlü uygulamalar geliştirmek, güçlü ve profesyonel beyinlerle teknolojinin ülkemiz insanlarına kullandırılmasını sağlamaktır.